Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia i treść są własnością autora, jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa..

wtorek, 18 czerwca 2019

Po Prostu Pycha-Książka kulinarna Joanny Małagowskiej


Przez lata swojej kulinarnej pasji , przetestowałam mnóstwo przepisów, zarówno tych prostych jak i z kuchni molekularnej. Często zastanawiam się , ile tak naprawdę potrzeba nam do szczęścia? Czy za każdym razem musi być to coś nowego czy lepiej skupić się na kilku sprawdzonych przepisach i nie wprowadzać do swojej kuchni żadnych zmian ?

Każdy z nas jest inny i smaki też się zmieniają, ja gorąco zachęcam do eksperymentowania.Dziś chciałabym Wam przedstawić nową książkę kulinarną która już jutro będzie mieć swoją premierę, to książka  kulinarna Joanny Małagowskiej które prowadzi bloga „Po Prostu Pycha” na pewno wiele z Was zna i zagląda :) 

W książce znajdziecie prawie 90 przepisów zarówno na dania słone jak i słodkości, a także dania „odchudzone” z kalorii. 

Przepisy są proste i praktyczne  zilustrowane fajnymi czytelnymi zdjęciami . Autorka udowadnia, że nie trzeba stać godzinami  w kuchni aby stworzyć smaczne danie.

 Z takim podejściem i taką książką gwarantuję , że gotowanie będzie tylko przyjemnością J  Polecam Wam tą pozycję.Tytuł: "Po prostu pycha. Słodkie i słone przepisy"
Autor: Joanna Małagowska
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Stron: 272
Cena okładkowa: 47,90 zł 
Wydawnictwo: Znak 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło za każdy konstruktywny komentarz dotyczący przepisu.
Jednak, wiele firm chce się reklamować na moim blogu, dlatego musiałam włączyć moderowanie komentarzy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj