Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia i treść są własnością autora, jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa..

poniedziałek, 18 listopada 2019

Zakupy spożywcze i kosmetyczne online jaki sklep wybrać ?


Żyjemy w szalonych czasach , gdzie bez Internetu to jak bez ręki. Wygoda i oszczędność czasu skłoniły mnie do robienia zakupów online już dawno.

Jeśli  chcesz z pozycji wygodnej kanapy, nie ruszając się z domu zrobić zakupy zarówno spożywcze jak i kosmetyczne, polecam Wam zdrowy sklep –jest to typowo internetowy sklep o szerokim asortymencie, przystępnych cenach i dostawą na drugi dzień po zamówieniu do domu.

Dla mnie tradycyjne zakupy z pchaniem wózka to strata czasu, do zwykłego sklepu wpadam tylko po chleb i świeżą wędlinę. 

Zdaję sobie sprawę, że sklepy internetowe tak szybko nie zastąpią tych tradycyjnych ale są mega wygodą i ułatwieniem dla tych którzy np. nie posiadają auta czy mieszkają daleko od sklepu, a także dla tych którzy pracują do późna. Ze sklepu Bee.pl korzystam już od dłuższego czasu i Wam też polecam.
Ostatnim moim odkryciem z tego sklepu jest aksamitne masełko do twarzy i ciała z Miodowej Mydlarni – W formie gęstego musu o zniewalającym zapachu z zawartością cennych maseł shea i olei roślinnych w pełni naturalne bez żadnego chemicznego składu. 

Błyskawicznie regeneruje skórę, nawilża i zostawia przepiękny zapach na ciele. Polecany szczególnie do suchej i starzejącej się skóry. 
Na uwagę zasługuje też przepiękny słoiczek szklany ze zwykłą zakrętką. Osoby ceniące naturę i wyroby  hand made będą zachwycone. Szkoda tylko, że słoiczek jest malutki :) 

Kto nie lubi ciepłych jesiennych wieczorów w domowym zaciszu przy palącej się aromatycznej świecy o zapachu jaśminu i cedru ? Nie wyobrażam sobie  deszczowych ponurych dni bez aromatoterapii.
Świeca ta jest na bazie wosku sojowy , więc jest w pełni naturalna , nie zawiera szkodliwych dla płuc dymiących substancji . Po kilku minutach od zapalenia pomieszczenie otula się delikatnym zapachem czerwcowych letnich nocy. 

Polecam gorąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło za każdy konstruktywny komentarz dotyczący przepisu.
Jednak, wiele firm chce się reklamować na moim blogu, dlatego musiałam włączyć moderowanie komentarzy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj